PŘIJĎTE KE MNĚ NA VEČEŘI S DOBRÝM SKUTKEM

Přidáno před 4 years
PŘIJĎTE KE MNĚ NA VEČEŘI S DOBRÝM SKUTKEM

Já budu vařit a Verča, která stojí vedle mě, mi poůže s obsluhou. Nebála se kyselého citronu a nebojí se ani jít do toh se mnou. Tak nás přijďte podpořit!

Spojila jsem síly s neziskovou organizací Zajíček na koni a kavárnou Ad Astra! Jedná se o projekt, který pomáhá začlenit do práce handicapované – pomáhají v kuchyni, obsluhují zákazníky, připravují nápoje za barem a také vyrábějí krásné šperky nebo dekorace.

PROČ, CO, S KÝM?

Kavárna Ad Astra je v Praze, kousek od Palackého náměstí, v ulici Zborovská. Když si tam zajdete na kafe nebo na oběd, uděláte hned dva dobré skutky. Svými penězi přispějete na celý projekt, to za prvé, a za druhé lidem, co tam pracují ukážete, že svojí práci dělají dobře a jsou tam potřeba. A to je stejně důležité, jako ta finanční pomoc. Zvednete jim sebevědomí.

Ad Astra se potřebuje dostat mezi lidi a tak jsme spolu připravili krásný projekt. Každý měsíc se na jeden večer zavře jen pro omezený počet hostů a těm připraví večeři někdo z českých blogerů. A jako první budu vařit já :)

KDY SE VEČEŘE KONÁ?

Večeře se bude konat 12. září od 19 hod a kapacita je omezena na 26 osob.

CO VÁS ČEKÁ?

Spolu se zaměstnanci kavárny vám uvaříme a naservírujeme tříchodové francouské menu, poslechnete si žovou klavírní hudbu (nebojte, hrát nebudu já :) a na závěr si domů odnesete něco na památku a také recepty, abyste si i doma mohli jídla uvařit. Zároveň vás zařadíme na seznam VIP návštěvníků kavárny a po skončení projektu od nás obdržíte e-knihu plnou receptů od všech zúčastněných blogerů.

KOLIK TO BUDE STÁT  A CO SE VAŘÍ?

Kompletní menu i cenu brzy zveřejníme na události na Facebooku. Už teď si ale můžete chytit židle na info@cafeadastra.cz.