Před a po – koupelna

Přidáno před 3 years
Malá, ale útulná, asi tak by se dala nazvat naše takřka hotová koupelnička. Dala také docela zabrat.
Když si vzpomenu, v jakém stavu byla, je to kus cesty, ale posoudit můžete sami.

Předělávalo se toho spoustu, ale už jen samotné čištění stálo dost nervů :-D
Nad vanu jsem koupila bílou tapetu se vzorem kostky, kobereček byl za hubičku, protože je vše do modra, i ten musel být modrý. Polička byl oříšek, tu jsem brousila a přetírala na bílo, což byla hračka, ale její přidělávání... kdo zná ten pocit, kdy navrtá elektřinu, asi mě pochopí... :-D
Úložné prostory pod umyvadlem jsou "hand made" :)
Vyráběl přítel z materiálu, co se kde našlo v garáži, já jsem se pak jen chopila šicího stroje a z látky darované od "tchyňky" ušila závěs na skříňku a taktéž závěs na okno.
Velkou radost jsem měla ze sprchového závěsu, který jsem objevila v modrých tónech úplně náhodou a musela ho jednoznačně mít, stolička je tam jako takové "momentální" (možná stálé) řešení které kryje jeden malý nedostatek u vany :) 
Doplňky jsem samozřejmě co nejvíc kupovala také modré, ručníky, houbičky, osušky...

Před a po - koupelna

Je to v podstatě vše doslova za pár peněz, hodně muziky, protože nemám ráda modernu a raději chci mít doma věci, které mají duši a neutratím za ně výplatu :)
A na to, jak vypadala kdysi, předtím, teď se tam člověk opravdu do horké lázně naloží s plnou vanou velice rád. 
Omlouvám se za horší světlo fotek, bohužel už bylo pozdní odpoledne a světla ubývalo :-)Kdysi dávno však takový pěkný pohled nebyl a člověku by se ani nevěřilo, že z toho někdy civilizovaná, útulná koupelna bude, co myslíte...? :-)Naštěstí minulost.
Teď už se ve vaně rochníme rádi, časem třeba přibudou ještě další změny a novinky :-)
Mějte krásný den,
Vaše L.