Tak takhle vypadá ráj

Přidáno před 4 years
Krásný den milí přátelé,
pokud jste na mě ještě nezapomněli a nezanevřeli, tak jsem ráda, pokud tyto řádky právě čtete... :)
Důvod mé delší nečinnosti je zcela jasný a pokud ne... > mám asi tak miliardu věcí, úkolů, přání, dodělávek, práce atd. kolem domečku, to asi zná každý, kdo si tím prošel :)
Pak ale hlavně - byla jsem na nejkrásnější dovolené v životě!
12 dní uprostřed hor, divoké přírody, vodopádů, svišťů, ledovců, s fantastickýi lidmi, s nejlepší zábavou, se spoustou výborného vína a jídla a především - s nekonečně mnoho nezapomenutelnými zážitky.
Na 12 dní jsem se sbalila, krosnu, spacák, stan, pohorky... a zaklapla za sebou dveře směr... Pyreneje <3
Přechody hor z Francie do Španělska, téměř každovečerní (karimatka) party a každou vteřinu smích, radost, úžas a nejkrásnější pocity... navštívila jsem již několik zemí, s různými lidmi, ale ještě nikdy mě to nechytlo tolik za srdce jako tady a teď... nechtěla jsem se snad (nikdy) vracet :) Nebo asi jo...:)
Bylo to neuvěřitelné, nepopsatelné, krása střídala nádheru a radost a zase smích, cítila jsem se tam neuvěřitelně šťastná a svobodná, zvláštní pocity... při vzpomínce zpět na "drsnou realitu", kde tady člověk zase půjde do práce a vyřizovat mnoho povinností, až trochu mrazilo. 
Ale jsem ráda za vše, co jsem za 12 dní prožila, pro mě to byl jako výlet do jiné Země, jiného života a ještě více jsem ráda, že všechny lidi, které jsem na cestě poznala, byli tak báječní, že máme již domluvené další "podovolenkové" srazy a akce a "karimatka" party :-)
Fotek mám snad 200, takže vás ušetřím nekonečným rolováním kolečka myší a ukáži jen minimum té krásy a té svobody, kterou jsem si užila jako ještě snad nikdy...
Tohle je prostě svět pro všechny, kteří chtějí pryč z reality, vypnout a prožít jedny z nejhezčích chvil života :)
(Mimochodem, tolik sladkého jídla, čokolád, palačinek, vín, sangrií atd. jsem nevypila/nesnědla za celý život!! ^^)
A tady ještě předtím jeden podvečerní pohled z naší dědinky :) Jo, i tady je krásně, jen tu člověk není tak svobodný a musí pracovat :-D To je život, Lucie :D

Tak takhle vypadá ráj
Tady od nás, na dobrou noc :-)
I tenhle klid navrací sílu a energii :-) Kéž bych se mohla hned teď vrátit, aspoň na pár let ^^
A co vy a dovča? :)