Týdenní update: Stárneš, Blanko!

Přidáno před 3 years

Zdravím, koloušci!

Nevím co mě to popadlo (nejspíš směs oddalování věcí do školy, snaha rozptýlit mozek od pokukování po arašídových oreo, které jsem FAKT MOC DÍKY BLAŇULE! dostala k narozeninám), ale po dalším, na mě poměrně krátkém intervalu, sepisuji článek.

Týdenní update: Stárneš, Blanko!

Bezruká Blanice/Kukuřičky,fazole,špenát a robi maso

Jak už jsem totiž zmínila dříve a hned několikrát, na přepychová jídla od ostatních blogerek se v redukci dívá blbě je to hezký, ale vy z toho máte akorát depresi, a protože jsem holka zvídavá, ráda si počtu jak probíhají přípravy, co se děje v životě, a tak.
Takový ty osobní věci, kde odborností je pomálu a člověk si vylije srdíčko do poslední kapky.
A jelikož se toho tenhle týden událo poměrně hodně, zavyliju si trochu teď i já!

12965146_1002351113187965_1698600743_n-horz
Narozeniny
Blanice už není nejmladší, alias jsem definitivně opustila náct a oslavila to v týdnu jedním milovaným robiburgerem v Momentu, sushi setem (při obojím využit můj šestý makrosmysl a jídlo bylo poctivě započítané) a jednou kedlubnou navíc, tabulkám zatajenou dáma je totiž rebel
Co si budem povídat, takhle smutnou yolo oslavu jsem neměla asi nikdy, a na to že je to – co se stáří týče – zlomový rok, jsem dopadla hůř, než naše andulka při oslavě jejího svátku.
Nepříjemný.
Ale do soutěže zbývají týdny 4, já chci mít všechno pošéfíčkovaný a až bude po ní, přijde čas na medovník. A větrník. A taky ty oreo! vydrž prďka, vydrž

12950357_237311469956725_702690400_nPrvní džíny
Protože tuhle událost bych nejradši nadsadila ještě nad narozeniny, porod vlastního dítěte a zkoušce z matiky. Sehnat totiž džíny (a opravdové džíny, ne na půl legíny, nebo legíny jako takové) na relativně úzký pas, liliputí délky, zadku z klanu blonďatých Karadashians a kejtiček širokých jak dvě hlavy je záhada větší než Bermudský trojuhelník.
A to mi věřte.
Navíc, když se tahle chuťovka spojí s tím úžasným osvětlením v kabinkách, které vám utvoří celulitidu i na očním víčku a přidá každé části těla zhruba 16,3kg, není žádná hitparáda.
Ale po 20 letech, necelý den po mých narozeninách (které mám až večer, v půl 8, aby táta stihnul v porodnici sport) se to konečně, konečně podařilo.
Z Topshopu (ale toho co se zaměřuje na oblečení, Horsta Fuchse nechte na ranní teleshopping doma), a jako pilný neno student i s 10% slevou!

12912412_1088582431162410_249351979_n-horz

Sladká omeleta s pb2 a jahodami, bílková ovesná kaše s banánem, skořicí, arašídovým máslem a ohyeah low carb proteinová tyčinka/Quinoa s kukuřičkou, vlašskými ořechy, hermelínem; banánový chlebíček, datle a PROM-IN čokoládový CFM protein

Dieta
Otázky kolem ní jsou velice oblíbené, tak proč nepřiblížit i tuhle část, která mě provází pronásleduje každým dnem.
Poslední dobou si totiž všímám hned několika změn. A naštěstí ne v uzvednutých kilech, nebo únavě při trénincích. Z obličeje se pustilo tak 12litrů vody, břišáky  občas zahlédnu i odpoledne a ne jen ráno, po tréninku, při zasloužené karmě a dobré konstelaci hvězd, a dokonce už i ty milovaný rýhy deltů se znovu objevují. NESKUTEČNÝ. Dostat se do požadované váhovky je sice primární, ale útočit na (bohužel bezprsatou) variantu C.J.PARKER z Baywatch Blanka zase snědla vtipnou kaši   uklidnitovole je relativně lákavá záležitost. Jen ty plavky bych možná radši dvojdílné, jednodílného mundůru si na soutěži užiju dost, děkuji pěkně.
Kombinaci maker střídám ve třech variantách (protože neděle je většinou ve znamení regenerace a nečti to válení se v posteli, v pyžamu a celý den) a to:
4x 1885kcal, 120B, 250S, 45T
2x 1840kcal 120B, 150S, 80T alias všechna ořechová másla ke mně
1x 2085kcal, 120B, 300S, 45T
V průměru 
cca 1900kcal, a i když sním o svých zimních refeedech, není to tak, že bych hlady neviděla, trápila se hlady a okusovala polštář s donutovým povlečením.
Váha: 52-52,5kg (závisí, jestli se Blanice probudí v „normální“ čas – čili kolem 3-4, nebo si hlava usmyslí že půl jedné je ta správná chvíle)

 

nike-training-club-logo-horz


NTC
Včera jsem měla výborný nápad,  že s Adélkou v rámci nových zážitků vyzkoušíme něco nezvyklého, a přihlásila jsem nás na nike training club, který se nově (opět?) otevřel ve Slovanském domě.
Postaráno o nás bylo hezky, dostaly jsme občerstvení, vyzkoušely jsme nové botičky, a cvičení..
Nu.. Žiju. To je hlavní. Párkrát jsem si sice zanadávala, ať mi hoděj na záda třeba metrák kurva, ale že už nemůžu doprdeleschytala od Adélky pár vražedných pohledů a dnešní doplňkový trénink jsem, řekněme, odložila na neurčito, a lopatky si žijí svým vlastním a dost ztuhlým životem.
Ale jak říkám, přežila jsem, vystoupila ze své komfortní zóny, protože to je teď děsně in a trendy, a vyzkoušela něco nového.
Nicméně zpátky k liftům, minimálního kardia a spoustě magnezia po celém těle.

Tak.
A to je myslím pro dnešek vše, mějte se krásně,
Pusinku,
B.

PS. Na NTC jsem i natáčela. Ale kdy si to Blanice usmyslí sestříhat? Bůh ví.
Ale už bych zas něco dělat mohla, sakra!


Filed under: IIFYM, PLKY