Co Blanice chystá?

Přidáno před 4 years
Zdravím!

Na dnešek měl být připravený článek o reverzní dietě, ale i když napsaný je, musíte si na něj ještě pár dní počkat..
A proč sakra?

Co Blanice chystá?

O radikální změně s blogískem jsem koketovala již na začátku prázdnin. Na chvíli jsem staré články přesunula jinam, a chtěla začít s čistým štítem...

No, jaksi to uplně nevyšlo a po překopírování článků zpět na staré pole působiště se spousty věcí podělalo a polovina věcí tu nefunguje tak jak má.


Donedávna jsem to tak nějak přehlížela, (že nefunguje pár receptů mně, meh) ale to, že většina receptů i odkazů všem ostatním už přesáhlo práh mé trpělivosti a bylo už na čase zasáhnout.

BUDE RADIKÁLNÍ PŘESUN!

Počet tagů (kde tady jich mám asi petstotisíc a reálně potřebuji zhruba 4) zredukovávám na minimum, recepty budou mít jako doposud sladké i slané svou kategorii, tentokrát ale funkční, obohacené o miniaturu v rejstříku, aby člověk přišel na chuť nejen názvem, ale i očima. A snad mě čistý štít donutí víc psát.


Dále pak pod nejnovějšími články bude i výběr těch nejdůležitějších, jako je již výše zmíněná a slibovaná reverzní dieta, či přiblížení iifym..

Suma sumárum je nová stránka UŽ prakticky hotová, ale ještě to chce doladit detaily, abych potom nemusela nic dohánět na rychlo.
Malý sneak peek!

...Ale to všechno musí počkat, jelikož mě v pondělí čeká ještě jedna zkouška.
Sice jsem psala, že do letňáku už jdu (dokonce už jsem se dnes probojovala do zápisu letního rozvrhu, a i když asi počítají s tím, že se ze mě stane Hermiona s přesýpačkama, abych stíhala 4x dva předměty na jednou... MÁM HO!), ale pokud neudělám tuhle zkoušku i když je prý nejlehčí na škole, budu možná tak sledovat letní pracovní rozvrh v mekáči.
A to nechceš.

a pokud zrovna nebrečim na instagramu, brečim jako NAANABANAANA taky na snapchatu
Takže nebojte, všeho se dočkáte.
Slibuju.
Jako vždycky!